abażur ??

abażur ??

Hejka. Jakie jest Wasze zdanie na temat rozet dekoracyjnych? Są godne zainteresowania czy nie warto zawracać sobie nimi głowy?

Fanatyk

Posty: 7

 
Moim zdaniem to przedsiębiorstwo: http://www.rozety.net.pl jest w stanie wykonać dla Państwa sufit podwieszany w zdecydowanie najlepszy sposób.

namok

Posty: 15

 
Po przeczytaniu Waszych opinii przekonuję się do tego, aby zastosować w swoim domu rozety dekoracyjne. Wcześniej miałem wiele wątpliwości w tym zakresie, które wyeliminowałem po lekturze Waszych dotychczasowych doświadczeń.

gurus44

Posty: 16

 
Nie mam wątpliwości, że przykładowo w salonie sufit podwieszany to bardzo dobre rozwiązanie. Wasz pokój dzienny może być dzięki temu unikalny :-)

syrena88

Posty: 8

 
Nie dziwię się, że zainteresowanie wielu z Was wzbudza abażur. Musicie pamiętać o tym, aby na etapie wyboru rozwiązań z zakresu wykończenia wnętrz zachować dobry smak. Czasem pożądane byłoby skonsultować swój wybór z profesjonalistami :-)

CHatka-eKo

Posty: 8

 
Nie mam wątpliwości, iż przykładowo w salonie sufit podwieszany to bardzo dobre rozwiązanie. Wasz pokój dzienny może być dzięki temu unikalny :-)

bartek33

Posty: 8

 
Moim zdaniem bardzo dużym potencjałem wyróżnia się plafon. Nie ukrywam, że stanowi on bardzo interesujący element dekoracyjny, który nierzadko dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

Bobek1200

Posty: 25

 
Nie musiałem ponieść ponadprzeciętnie wysokiego wydatku, gdy zdecydowałem się wykorzystać w salonie oświetlenie led. Prezentuje się ono genialnie! :-)

Zbyszek

Posty: 17

 
Wydaje mi się, iż konkuruje między sobą duże grono firm, które wykonują sufit podwieszany. Jednocześnie wychodzę z założenia, żę propozycje maksymalnie paru przedsiębiorstw zasługują na wyróżnienie. Ogromne znaczenie ma jakość realizowanych prac.

Uroczy Boys

Posty: 27

 
Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować Wam sufity plafonowe. Nie ukrywam, iż miałem wiele obaw, gdy podjąłem decyzję o wykorzystaniu właśnie takiego rozwiązania. Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

Oct714

Posty: 23