nietypowe prezenty handmade, jaka firma?

nietypowe prezenty handmade, jaka firma?

Cześć. Wiecie może, gdzie kupie nietypowe prezenty handmade? W internecie jest wiele stron, ale może polecacie jakąś konkretną?

Dobruśw90

Posty: 5

 
Zakłady z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, albowiem dużo porządnych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

Boss

Posty: 3

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, jakie poprawiają zdolności manualne.

Anno Domini

Posty: 4

 
Kiedyś przez przypadek natchnęłam się na tą stronkę hhttp://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, iż produkt jest niesłychanie porządnej jakości. Widać, iż ktoś podchodzi do pracy z niesłychanie dużym zaangażowaniem. Polecam jak najniezwyklej, jeżeli czegoś takiego szukacie.

michal0120

Posty: 38

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

czesWER

Posty: 31

 
Sporo stron oferuję personalizowane upominki dla dzieci. Musisz poszukać takich sklepów w internecie, jest ich mnóstwo na pewno coś odszukasz.

limertus

Posty: 6