archiwizowanie dokumentów, poszukuję!

archiwizowanie dokumentów, poszukuję!

Szukam portalu internetowego, gdzie znajdę informację na temat zarządzania firmami. Znacie tego typu strony?

Fanatyk

Posty: 2

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

ciumar1

Posty: 3

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

Jacuś

Posty: 9

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zdziałać naprawdę sporo, ale to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne możliwości. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

Yuri20

Posty: 9

 
Są też firmy takie, które zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w profesjonalny sposób. Uważam, że często to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

przemek55

Posty: 2

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest niezmiernie mała ilość.

Kamil87rak1

Posty: 19

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, zatem tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl odnajdziesz dużo ciekawych informacji. na inne tematy związane z firmą.

radek

Posty: 5

 
Zarządzanie firmami to niezmiernie ciężki kawałek chleba. Jeżeli się znamy na informatyce to możemy odnaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, jakie pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

dabuj45

Posty: 13

 
Wydaję mi się, iż w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na poniektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

TomekK

Posty: 13