pogotowie komputerowe, polecicie ?

pogotowie komputerowe, polecicie ?

Poszukuje firmy, która zajmuję się opieką IT. Zależy mi, aby była ona profesjonalna i pomogła mi w sprawach programowych.

Anno Domini

Posty: 3

 
Wydaję mi się, iż do opieki IT musisz odnaleźć firmę, jaka ma gigantyczne doświadczenie w tym temacie. Oni dysponują specjalne oprogramowania, jakie pomagają w mnóstwo sprawach zarządzających firmą.

wisła1905

Posty: 6

 
Ja od niedawna właśnie posiadam działalność gospodarczą i pewnej firmie zleciłem stworzenie strony internetowej, jestem bardzo zadowolony z usługi, którą wykonała ta fima http://sas-media.pl.

namedal6

Posty: 9

 
Ja zawsze swoje komputery naprawiam w specjalnym serwisie, jednak w firmie czasami, jak jest większa awaria przydaje się pogotowie komputerowe, które przyjeżdża na miejsce.

Damiano

Posty: 5

 
Obsługę informatyczną firm polecił mi mój znajomy. Na początku nie wiedziałem, czy będzie mi do czegoś potrzebna. Z perspektywy czasu wiem, że to była najlepsza moja decyzja.

labuh

Posty: 23

 
Tyle razy już korzystałam z usług pogotowia komputerowego i jestem niesłychanie zadowolona. Pomagali mi przy naprawie komputerów, drukarki, skanera, a także zajmowali się odzyskiwaniem istotnych danych.

Zdzichu

Posty: 6

 
Ceny za tworzenie stron internetowych są różne, a wszystko zależy od tego czego tak rzeczywiście oczekujesz. Wydaję mi się, iż stronę internetową powinni zrobić profesjonaliści, gdyż jest to wizytówka firmy.

dominikk6

Posty: 7

 
Opieka IT jest bardzo ważna dla osób, które prowadzą własną firmę. Niekiedy pojawiają się takie problemy, których nie da się rozwiązać samemu.

pawel253

Posty: 4

 
Korzystałam nie raz z pogotowia komputerowego i powiem wam, że usługa była niezmiernie szybko. W ciągu godziny specjaliści przyjechali, naprawili mi komputer na miejscu. A co najistotniejsze cena za usługę nie była jakaś kosmiczna.

czesiek45

Posty: 30