lampy led do growbox, który sklep ?

lampy led do growbox, który sklep ?

Zakładam firmę, która zajmować się będzie leczniczymi konopiami i chce zamówić jakieś namioty uprawowe led tylko nie za niezwykle wiem, do kogo mam się zgłosić?

Mariusz

Posty: 1

 
Według mnie growbox to idealne rozwiązanie. Ofertę można odszukać na https://flo-grow.eu i pożądane byłoby sobie to zbadać. Firma jest niesłychanie dobrze przygotowana i ma szafy w niesłychanie rozsądnych cenach. To jest oferta dla niesłychanie wymagających klientów.

Namo

Posty: 6

 
Niesłychanie, lecz to niesłychanie znaczące jest oświetlenie led grow i nie można o tym zapominać. Nie jest może najtańsze, lecz jeżeli światło nie jest odpowiednie to konopie czy jakiekolwiek różne rośliny nie będą chciały rosnąć, a nie chcemy tego? Pożądane byłoby, zatem niesłychanie dokładnie czytać wszystkie parametry związane z oświetleniem, które zamawiamy.

mniszek56

Posty: 21

 
Szukać należy w internecie. Przecież mało, kto wie gdzie taka firma, która proponuje oświetlenie led do growbox ma swoja siedzibę? Lepiej polegać na szukaniu w Internecie.

Franko99

Posty: 5

 
Nic profesjonalnego w domu nie miałem, jeśli chodzi o takie rozwiązania. Raczej robiło się doniczkę z własnym oświetleniem. Na pewno to było tanie, ale też nie dawało takich efektów jak coś, co zostało stworzone przez profesjonalistów. Czasami warto wydać pieniądze, bo jest to dla nas o wiele bardziej opłacalne.

Warren1987

Posty: 7

 
Znajomy ma mnóstwo takich namiotów uprawowych led i jest niesłychanie zaspokojony. Na nieszczęście nie powiem Wam skąd ma te namioty, bo się tym nie interesowałem.

limertus

Posty: 10

 
Trzeba sprawdzać ile lampa do growbox ma mocy, natomiast również ile daje kalwinów, bowiem wówczas wiemy czy te rośliny, które chcemy hodować na pewno wyrosną. Nie po to się kupuje takie urządzenie żeby nie wykorzystać jego parametrów.

namok

Posty: 10

 
Trzeba sprawdzać ile lampa do growbox ma mocy, ale również ile daje kalwinów, bo wtedy wiemy czy te rośliny, które chcemy hodować na pewno wyrosną. Nie po to się kupuje takie urządzenie żeby nie wykorzystać jego parametrów.

Black_Riot

Posty: 2

 
Jeśli ktoś chce zamówi sobie jakiś gotowy zestaw to można to zrobić przez Internet. Wystarczy odwiedzić stronę internetową producenta i sprawdzić, co ma.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Jeżeli ktoś chce zamówi sobie jakiś gotowy zestaw to można to wykonać przez Internet. Wystarczy odwiedzić stronę internetową producenta i zbadać, co ma.

tubbytimmy1

Posty: 4