Przegrywanie vhs na dvd, Warszawa

Przegrywanie vhs na dvd, Warszawa

Witam.

Posiadam pamiątkę po mojej babci w postaci zapisanej z nią wypowiedzi. Bardzo lubię wracać myślami do czasów gdy był jeszcze wśród żywych. Co zrobić, gdzie się udać jeśli chce się przeprowadzić przegrywanie vhs?

VHSSS

Posty: 35

 
Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, która ma to zrobić?

shalafi

Posty: 28

 
Hej.

Rodzice zawsze są przy nas a gdy my chcemy się im jakoś odwdzięczyć lub choć sprawić małą przyjemność to jest kłopot. Ja moim zafundowałam wycieczkę do Tunezji w prezencie rocznicowym.

labuh

Posty: 26

 
Dzień dobry.

Odświeżanie wspomnień dzięki nagranym lata wcześniej filmom to bardzo dobry pomysł. Nie wiem jedynie czy jest możliwość odtworzenia każdego takiego filmu albowiem przecież korzystało się z różnego rodzaju form zapisu. Poniektóre na dzień dzisiejszy to już przeżytek.

VamnHopeHom

Posty: 31

 
Witam. zainspirowałem się tum forum i zamierzam tworzyć film z życia mojego dziecka. Nie myślałem wcześniej o tym, ale biorę na porodówkę kamerę. Nie wiem tylko co moja żona o tym powie. Ale nie chce nagrywać jej jak rodzi tylko pierwszy krzyk naszego maleństwa.

Warszawiak

Posty: 29

 
Cześć. To prawda, zgadzam się jak najbardziej z przedmówcą, nie ma problemu w odzyskaniu filmu sprzed lat. Ja na przykład to zrobiłam po tym jak kliknęłam w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i wszystkim go polecam.

Działanie było szybkie i doświadczone.

Strzała

Posty: 23

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego ślubu ze wstawkami z życia wcześniejszego. Zarówno ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali ale są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za duży problem?

kubaszej

Posty: 26

 
Cześć. Decydując się na powierzenie komuś do obróbki takich pamiątek rodzinnych trzeba to naprawdę robić bardzo rozważnie. Nie można byle komu powierzyć tak ważnych spraw.

Anno Domini

Posty: 27

 
Witam. Jestem początkującym użytkownikiem Internetu i dlatego jeszcze tak do końca nie umiem się tu odnaleźć.

Proszę o pomoc w odnalezieniu naprawdę solidnych i rzetelnych firm z tego zakresu.

Odi

Posty: 18

 
Cześć. Chyba na dobre forum trafiłem bo właśnie ma problem ze starym nagranym filmem. Potrzebuje go odtworzyć i nie mam po prostu na czym. Lata temu wyrzuciłem video bo myślałem że już nie będę z niego w ogóle korzystał a tu taka niespodzianka. Na poddaszu wygrzebałem stary film z chrzcin mojego dziecka.
Dziecko ma za miesiąc osiemnastkę i chciałem w prezencie mu go ofiarować. Pomocy !!!

jakwaj

Posty: 20