depilacja laserowa gdańsk, gdzie warto ?

depilacja laserowa gdańsk, gdzie warto ?

Zastanawiam się czy nie iść na laser żeby się pozbyć włosów z nóg i rąk? Ktoś korzystał z takiego lasera i powie jak to wygląda?

Miki

Posty: 5

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała specjalistów ze znieczuleniem, dlatego, mimo iż miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, albowiem normalnie to jest mało przyjemne uczucie.

Marioleczka 

Posty: 4

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że naprawdę robią to fachowo.

Sewerynus

Posty: 18

 
Miałam lekki wąsik i niestety codziennie wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, że poszłam na taki zabieg laserem, bo mam problem rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym bardziej, że musiałam tam być kilka razy, ale komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

quwejt

Posty: 10

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest mnóstwo, zatem najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wówczas dowiedzieć.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, natomiast bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i odpowiednio po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może obecnie jest w przeciwnym wypadku ? Nie wiem.

Kitas

Posty: 10

 
Miałam lekki wąsik i na nieszczęście każdego dnia wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, iż poszłam na taki zabieg laserem, bowiem mam kłopot rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym bardziej, iż musiałam tam być kilka razy, niemniej jednak komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

Eksperttt45

Posty: 2

 
Korzystałam już kilka raz z depilacji laserowej w gdańsku. Zabieg bezbolesny i szybki. Według mnie należałoby było wydać na niego pieniądze, bowiem są z tego super efekty.

mew soncz7777

Posty: 10