Zlot Żaglowców, gdzie zdjęcia ?

Zlot Żaglowców, gdzie zdjęcia ?

Hej, czy wiecie może, gdzie zobacze fotografie Baltic Sail? Bardzo interesuje mnie ten temat i nie wiem, gdzie odszukać więcej informacji o tym wydarzeniu.

Jacuś

Posty: 1

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie znajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Warto popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od kilku lat.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Jeżeli interesuję Cię parada żaglowców, to fotografie możesz zobaczyć na tej stronie internetowej https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Są tam niezwykle ciekawe fotografie z każdego roku, niezwykle lubię wracać na tę stronę i oglądać fotografie.

dzikidziki

Posty: 24

 
Sail Gdańsk to niezwykle wspaniałe wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

labuh

Posty: 18

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze śliczne zdjęcia z tego wydarzenia. Jeśli mogę to również proszę o nakaz konkretnej strony.

szmagibuu5

Posty: 18

 
Ja również uwielbiam oglądać Baltic Sail 2020. Bardzo interesuje mnie ten temat i co roku jeździmy do Gdańska go oglądać. W tym roku też będziemy z całą naszą rodzinką, a wy?

Anna86

Posty: 9

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na przeróżnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko odnajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

alus

Posty: 5

 
Baltic Sail 2020 był przepiękny. Szkoda, że was nie było. Jednak wydaję mi się, że można zobaczyć fotografie z całego wydarzenia. Może ktoś poleci Ci konkretną stronę ze zdjęciami z tego wydarzenia.

Wraczki333

Posty: 3