wkłady kominkowe kratki, polecicie ?

wkłady kominkowe kratki, polecicie ?

Zastanawiam się czy kupić żeliwny wkład kominkowy do salonu. Lepszy będzie taki czy może lepszy jest stalowy?

nikolusw

Posty: 1

 
Nie mam kominka w domu, ale mam zamiar do zamontować. Z tego, co wiem raczej trzeba stawiać na żeliwo. Cena może wyższa, ale o wiele bardziej się to opłaca. Nie warto zwracać uwagi tylko i wyłącznie na cenę. Kominek zamawia się na długie lata, dlatego powinien być bardzo estetyczny i bardzo wytrzymały.

Marioleczka

Posty: 11

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt dużo, bowiem raczej to tylko ozdoba. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był zakupiony, dlatego nie wydawałem na niego zbyt sporo pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

pawel253 

Posty: 7

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było prosto, natomiast jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to wykonać. Pomagają również różne filmy, jakie można odnaleźć na internecie, zatem należałoby z tego korzystać.

namok

Posty: 10

 
Mamy wkład kminkowy Hajduk i jestem niezwykle zaspokojony. Działa niezwykle dobrze, dlatego polecam tę firmę. Naprawdę się opłaca, bo cena jak dla mnie za ten wkład była niezwykle atrakcyjna. Kolejnym razem też to zakupię.

Kitas

Posty: 14

 
Pożądane byłoby przejrzeć wkłady kominkowe Defro w firmie https://www.wkladykominkowe.net.pl/254-wklady-kominkowe-defro, bowiem oni są bardzo dobrze przygotowani.

turysta00

Posty: 14

 
Obecnie nie posiadam kominka, bowiem po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, że poprzez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeżeli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, bowiem, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

HaNzo

Posty: 3

 
Do wyboru są różne wkłady kominkowe, dlatego trzeba się zastanowić czy ma być to wkład powietrzny czy może wodny? Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

edyta123

Posty: 8

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o dużej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie codziennie to wszystko działa tak jak powinno. Polecam.

nighthaze

Posty: 4

 
U mnie niezwykle dobrze spisuje się wkład kominkowy gazowy, bo nie powoduje żadnych kłopotów. Nie trzeba nic rozpalać, nosić drewna, wyrzucać popiołu, a ogień jest. Nie każdy może lubi takie kominki, lecz mnie się podoba. Nie chciałbym typowego kominka, bo nie mam czasu żeby go obsługiwać. Ten według mnie jest najlepszy.

Polaczek90

Posty: 4