sprawdź numer telefonu, polecicie ?

sprawdź numer telefonu, polecicie ?

Jak sprawdzacie numery telefonów z Anglii. Nie za niesłychanie wiem, co zrobić a sporo się nasłuchałem o problemach z tymi numerami.

czdeRRR

Posty: 1

 
W łatwy sposób można sprawdzić, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają bardzo dobrze przygotowaną bazę, dlatego szybko znajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

Gruszek2

Posty: 3

 
Nie wiem nic o bazach, jakie mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, bo dużo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym potem problemy.

micko

Posty: 10

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były kłopoty. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Szybko by zapłaciła za to niezwykle mnóstwo pieniędzy.

pawel-2910

Posty: 8

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bo jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące złotych. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

doprzodu67

Posty: 9

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Niestety w Polsce nic nie robią, a jeżeli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

WalSystem

Posty: 10