sklep z sokowirówkami

sklep z sokowirówkami

Cześć, jakie stosujecie metody profilaktyczne na co dzień podnoszące poziom energii, zdrowia. Wszystkie wskazówki dietetyczne również mile widziane. Po prostu chciałabym wiedzieć, jak dbacie o siebie i co się u was najbardziej sprawdza – techniki, urządzenia :)

Lupusx

Posty: 4

 
Jak masz nieodpowiednią dietę, a chcesz jednak odczuć jakieś zmiany zdrowotne to woda alkaliczna zapewni ci równowagę kwasowo-zasadową i obniży skutki uboczne złego odżywiania. Klasyka :) Można trochę „oszukać” organizm. Po jakimś czasie i sam przekonasz się, że warto regularnie pić wodę alkaliczną :)

labuh

Posty: 4

 
Potwierdzam, że jonizator tworzy zdrową wodę do picia, co przy spadku jakości większości produktów spożywczych w sklepach stanowi wręcz zbawienie dla zdrowia.

reavan

Posty: 4

 
Oglądałem kiedyś dokument, że woda zmienia strukturę. Jak pijesz wodę z dziwnego źródła to twój organizm cierpi. Jak alkaliczną z jonizatora to od razu dostajesz zastrzyk zdrowia.

TomekK

Posty: 19

 
Z doświadczenia powiem, że dobrze wziąć wyciskarkę, którą szybko umyjesz i w której żadne części owoców, warzyw nie będą zalegać. Z tych testowanych przeze mnie wysokie normy higieniczne spełnia https://sklep.halitus.pl/glowna/202-wyciskarka-biochef-axis-compact.html. Praktycznie wszystkie elementy można rozebrać i złożyć ponownie błyskawicznie.

Gregor55

Posty: 12

 
Nie dziwne, że Japończycy piją regularnie wodę alkaliczną i skupiają się na niej praktycznie codziennie. Do tego dochodzi u nich dobra dieta i wyróżniają się długowiecznością niespotykaną w innych regionach świata. Można sobie połączyć kropki ;)

Krakus

Posty: 16